Zakupy na naszej stronie internetowej są pewne i bezpieczne. Stosujemy pełne 128 bitowe zabezpieczenie danych oraz systemy ochrony danych w serwisie PayPal dla realizacji opłat.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Wszystkie zostały wyprodukowane w amerykańskich zakładach posiadających certyfikaty FDA.

W razie niezadowolenia z ich działania wszystkie nierozpakowane produkty podlegają możliwości zwrotu i oddania gotówki  w przeciągu 7 dni od daty odbioru przesyłki – „no question ask” (koszt przesyłki oraz 15% „restocking fee” zostaną odjęte od kwoty zwrotu). Prosimy o stosowanie produktów zgodnie z zaleceniami opublikowanymi dla danych zestawów.

Nasze produkty nie powodują żadnych skutków ubocznych, oprócz opisanych dla wskazanych leków. W razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów prosimy o natychmiastowy kontakt z lekarzem. Zalecamy również kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem zażywania jakiegokolwiek suplementu.

Jeśli w trakcie  przyjmowania naszych preparatów nastąpi pogorszenie stanu zdrowia, prosimy o natychmiastowy kontakt z lekarzem. 

Uwaga !!! Każdy suplement niewłaściwie stosowany może zagrażać Twemu życiu lub zdrowiu. 

Zamówiona przesyłka zostanie wysłana w przeciągu 1-3 dni z naszych magazynów. Doręczenie do odbiorcy odbędzie się w czasie od 3-14 dni w zależności od wybranej formy przesyłki.  Klienci ze stanu Illinois są zobowiązani do opłacenia stanowego podatku od sprzedaży w wysokości 2.25%. Nasze suplementy proszę przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.